Arduino MEGA2560 R3 + USB

Модель: 2003

Короткий опис


Дана модель Arduino широко застосовується в побудові ЧПУ верстатів як любетелямі так і профі. Її досить великі можливості дозволяютьпобудувати на базі "меги" 3D принтер. Досить поширеною парою при цьому вважається Arduin... Читати далі...

Короткі атрибути


Переглянути всі атрибути

753.00грн.

  • Наявність: На складі

Дана модель Arduino широко застосовується в побудові ЧПУ верстатів як любетелямі так і профі. Її досить великі можливості дозволяють


побудувати на базі "меги" 3D принтер. Досить поширеною парою при цьому вважається Arduino Mega + RAMPS 1.4.


Загальні відомості

Arduino Mega 2560 - це пристрій на основі мікроконтролера ATmega2560 (datasheet). У його склад входить все необхідне для зручної роботи з мікро контролером: 54 цифрових входу / виходу (з яких 15 можуть використовуватися в якості ШІМ-виходів), 16 аналогових входів, 4 UART (апаратних приймача для реалізації послідовних інтерфейсів), кварцовий резонатор на 16 МГц , роз'єм USB, роз'єм живлення, роз'єм ICSP для внутрисхемного програмування і кнопка скидання. Для початку роботи з пристроєм досить просто подати живлення від AC / DC-адаптера або батарейки, або підключити його до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Arduino Mega сумісний з більшістю плат розширення, розроблених для Arduino Duemilanove і Diecimila.


Mega 2560 - це оновлена ​​версія Arduino Mega.


Ардуіно Mega 2560 відрізняється від усіх попередніх плат тим, що в ньому для перетворення інтерфейсів USB-UART замість мікросхеми FTDI використовується мікроконтролер ATmega16U2 (ATmega8U2 в версіях плати R1 і R2).


На платі Mega 2560 версії R2 доданий резистор, що підтягує до землі лінію HWB мікроконтролера 8U2. Подібний захід дозволяє спростити процес оновлення прошивки і перехід пристрою в режим DFU.


Зміни на платі версії R3 перераховані нижче:


Терморегулятори 1.0: додані висновки SDA і SCL (біля виведення AREF), а також два нових виведення, розташованих біля виведення RESET. Перший - IOREF - дозволяє платам розширення підлаштовуватися під робочу напругу Ардуіно. Даний висновок передбачений для сумісності плат розширення як з 5В-Ардуіно на базі мікроконтролерів AVR, так і з 3.3В-платами Arduino Due. Другий висновок ні до чого не приєднаний і зарезервований для майбутніх цілей.

Покращена стійкість ланцюга скидання.

Мікроконтролер ATmega16U2 замінений на 8U2.

Схема, вихідний проект і розташування висновків

Файли EAGLE: arduino-mega2560_R3-reference-design.zip


Схема: arduino-mega2560_R3-schematic.pdf


Розташування висновків: PinMap2560


Характеристики

мікроконтролер ATmega2560

Робоча напруга 5В

Напруга живлення (рекомендований) 7-12В

Напруга живлення (граничне) 6-20В

Цифрові входи / виходи 54 (з яких 15 можуть використовуватися в якості ШІМ-виходів)

Аналогові входи 16

Максимальний струм одного виведення 40 мА

Максимальний вихідний струм виводу 3.3V 50 мА

Flash-пам'ять 256 КБ з яких 8 КБ використовуються загрузчиком

SRAM 8 КБ

EEPROM 4 КБ

Тактова частота 16 МГц

харчування

Arduino Mega може бути живиться від USB або від зовнішнього джерела живлення - тип джерела вибирається автоматично.


В якості зовнішнього джерела живлення (НЕ USB) може використовуватися мережевий AC / DC-адаптер або акумулятор / батарея. Штекер адаптера (діаметр - 2.1мм, центральний контакт - позитивний) необхідно вставити у відповідний роз'єм живлення на платі. У разі живлення від акумулятора / батареї, її проводу необхідно під'єднати до висновків Gnd і Vin роз'єму POWER.


Напруга зовнішнього джерела живлення може бути в межах від 6 до 20 В. Однак, зменшення напруги живлення нижче 7В призводить до зменшення напруги на виводі 5V, що може стати причиною нестабільної роботи пристрою. Використання напруги більше 12В може призводити до перегріву стабілізатора напруги і виходу плати з ладу. З огляду на це, рекомендується використовувати джерело живлення з напругою в діапазоні від 7 до 12В.


Висновки харчування, розташовані на платі, перераховані нижче:


VIN. Напруга, що надходить в Arduino безпосередньо від зовнішнього джерела живлення (не пов'язане з 5В від USB або іншим стабілізованою напругою). Через цей висновок можна як подавати зовнішнє живлення, так і споживати струм, коли пристрій живиться від зовнішнього адаптера.

5V. На цей висновок надходить напруга 5В від стабілізатора напруги на платі, поза незалежності від того, як живиться пристрій: від адаптера (7 - 12В), від USB (5В) або через висновок VIN (7 - 12В). Живити пристрій через висновки 5V або 3V3 не рекомендується, оскільки в цьому випадку не використовується стабілізатор напруги, що може привести до виходу плати з ладу.

3V3. 3.3В, що надходять від стабілізатора напруги на платі. Максимальний струм, споживаний від цього висновку, становить 50 мА.

GND. Висновки землі.

IOREF. Цей висновок надає платам розширення інформацію про робочій напрузі мікроконтролера Ардуіно. Залежно від напруги, ліченого з виведення IOREF, плата розширення може переключитися на відповідний джерело живлення або задіяти перетворювачі рівнів, що дозволить їй працювати як з 5В, так і з 3.3В-пристроями.

пам'ять

У мікроконтролері ATmega2560 є 256 КБ флеш-пам'яті програм (з яких 8 КБ використовуються загрузчиком), 8 КБ пам'яті SRAM і 4 КБ EEPROM (для роботи з цією пам'яттю служить бібліотека EEPROM).


Входи і виходи

З використанням

Склад
Київ

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: Arduino MEGA2560 R3 + USB, 2003, Платы Arduino