Ультразвуковий датчик HC-SR04

Модель: 6080

Короткий опис


Ультразвуковий далекомір HC-SR04 5V для Arduino використовується для вимірювання відстані від датчика до будь-якого об'єкта. Для використання далекоміра на його основі потрібно зібрати макет (підключити до контролера, х... Читати далі...

Короткі атрибути


Переглянути всі атрибути

54.00грн.

  • Наявність: Немає на складі

Ультразвуковий далекомір HC-SR04 5V для Arduino використовується для вимірювання відстані від датчика до будь-якого об'єкта.
Для використання далекоміра на його основі потрібно зібрати макет (підключити до контролера, харчуванню тощо). Потім потрібно створити керуючу програму, в якій обов'язково оголосити бібліотеку Ultrasonic. В кінці потрібно направити датчик на об'єкт під кутом не більше 15 ° і на регламентованому відстані, і починати роботу.
Управління ультразвуковим далекоміром HC-SR04 здійснюється або від Arduino контролера, або від іншого мікропроцесорного керуючого пристрою через відповідні висновки.
Принцип роботи: при подачі на вхід позитивного імпульсу модуль формує на передавачі вісім імпульсів частотою 40кГц. І чекає відлуння. При отриманні імпульсу відлуння відбувається формування на виході імпульсу ШІМ тривалістю від 150мкс до 38мс. Якщо луна не виявлено (немає перешкоди), то формується імпульс тривалістю 38 мс.
В ультразвуковому далекоміри HC-SR04 передбачений один 4-піновий інтерфейс для підключення харчування і входу-виходу сигналу. Позначення контактів: Vcc (висновок для живлення +5), TRIG (вхід), Echo (вихід), GND (загальний висновок).
Харчування модуля здійснюється або від Arduino контролера (іншого мікропроцесорного керуючого пристрою), або від зовнішнього джерела живлення (блоку живлення батареї). Напруга живлення модуля 5 вольт.

Характеристики:

робоча напруга: 5 В;
робочий струм: 15 mA;
робоча частота: 40 кГц;
максимальна дальність вимірювання: 5 м;
мінімальна дальність вимірювання: 2 см;
кут вимірювання: 15 °;
габарити: 45,2 х 20,4 (25,7) х 19,0 мм;
вага: 9 г;
колір синій.

Склад

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Теги: Ультразвуковий датчик HC-SR04