Універсальний скалер RTD2483V5.0
Модель: 5188
Короткий опис
Універсальний скалер  RTD2483V5.0 Габарити: 139х65х13мм Вхідне харчування: 12В Живлення логіки матриці: 3.3В 5В 12В Головний чіп скалера: RTD2483BD чіп ТБ тюнера: немає флеш пам'ять: Q40A-104Gip Вхідний конвертор DC-DC:... Читати далі...
1 012.00грн.
  • Наявність:
Габарити: 139х65х13мм
Вхідне харчування: 12В
Живлення логіки матриці: 3.3В 5В 12В
Головний чіп скалера: RTD2483BD
чіп ТБ тюнера: немає
флеш пам'ять: Q40A-104Gip
Вхідний конвертор DC-DC: LP6483
Чіп аудіо: AD52060 ESMT
Потужність аудіо виходу: 2X8W
Споживання:
?
Відео входи: VGA DVI
Додаткові входи: audio мініджек 3.5mm