Все для ремонту комп'ютерної техніки

Уточнити Пошук
Все для ремонту комп'ютерної техніки

В даному розділі нашого сайту представлена ​​велика кількість зап. частин для моніторів, ноутбуків і комп'ютерів. Тут ви знайдете і матрицю для вашого ноутбука і контролер монітора (скалер), і ще багато чого для ремонту комп'ютерної техніки. Вашій увазі представлені комплектуючі таких брендів як Acer, Dell, Asus, HP, Samsung, Aplle, LG, Futjitsu Siemens, Toshiba, IBM, Lenovo і багатьох інших.

На окрему увагу заслуговує розділ з комплектуючими для ремонту моніторів, ми представляємо вам унікальний в Україні товар.

Універсальні скалери моніторів, інвертори підсвічування ламп CCFL моніторів, трансформатори для інверторів підсвічування монітора, лампи підсвічування монітора і багато іншого представлене в нашому інтернет-магазині не перший рік полегшує і робить дешевше ремонт моніторів для багатьох Сервісних центрів та індивідуальних клієнтів.

Так само є великий вибір інструменту та обладнання для ремонту комп'ютерної техніки: ручний інструмент, джерела живлення, паяльне обладнання, оптика, витратні матеріали, і багато іншого Якщо ви шукаєте шаблони для реболлінга, паяльну станцію або ж хімію для пайки флюс, обплетення для зняття припою - вам в даний розділ сайту.

Ми раді представити вам великий вибір комплектуючих і зап. частин до моніторів, настільних комп'ютерів (ПК) а так же ноутбукам.На даний момент склалася ситуація, коли навіть найдорожчий ремонт деколи дешевше покупки нового в кілька разів. Наш інтернет-магазин "Ланжерон" витримує найбільш прийнятні ціни для покупців і СЦ. Завжди раді допомогти з підбором потрібного для вас товару

Корисна інформація

Наша компанія вже досить тривалий час займається напрямком Універсальні скалери для матриць. Ми завжди робили все щоб наші клієнти дізнавалися щось нове і цікаве. Підтримка покупців для нас не пустий звук, але іноді людина не може самостійно встановити універсальний скалер або замінити підсвічування на лампах CCFL на світлодіодну. Ми так само виконуємо даний вид послуг, просто не всі це знають.


Так ось ми МОЖЕМО:


 • встановити універсальний скалер
 • замінити лампи CCFL
 • замінити лампи CCFL на LED підсвічування
 • відремонтувати ваш монітор або телевізор (за умови, що матриця справна!)
 • підібрати універсальний скалер
 • допомогти з вибором
 • підказати якщо щось не розумієте
 • допомогти порадою якщо це потрібно вам
 
 • 22 may 2019 13:51:27

Дана стаття перш за все представлена для покупців, які не мають досвіду роботи з універсальними скалера матриць.


У ній ми розглянемо принципи підбору і критерії вибору універсального скалера під вашу матрицю.


Всі моделі матриць уявити немає ніякої можливості, так як їх величезна кількість - тому будемо розглядати сам принцип, на прикладі декількох моделей.

 
 • 21 may 2019 13:03:33

Недосвідченим в сфері ремонту моніторів, телевізорів важко відразу зрозуміти що таке скалер.


Я постараюся відкрити для Вас дане питання простими слова, постараюся не сильно вникати в детя.


Тим хто все це вже знає я думаю нічого нового не скажу.

 
 • 23 may 2019 14:13:00
 • Sort by: